Opatrenia v kúpeľoch (COVID-19)

october, 2020

15oct(oct 15)6:0031dec(dec 31)23:50Opatrenia v kúpeľoch (COVID-19)od 6.00 hod. KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

more

Event Details

14.5. 2020
aktualizácia 29. 5. 2020
aktualizácia 5. 6. 2020
aktualizácia 15. 10. 2020
aktualizácia 26. 10. 2020

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu a z dôvodu eliminácie rizika šírenia koronavírusu sme v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka prijali opatrenia, ktoré súvisia s príchodom klientov na kúpeľnú liečbu na návrh lekára (skupiny A a B) alebo ako samoplatci (len za účelom liečby, nie relaxačné pobyty) alebo rekondičné pobyty:

 • Klient po príchode na miesto sa môže pohybovať v areáli a vstupovať do objektov v areáli kúpeľov len samostatne, bez doprovodu inej osoby. Iné osoby, ktoré prišli s klientom a nenastupujú na kúpeľnú liečbu počkajú na parkovisku do doby kým sa nedozvedia či klient bol prijatý na kúpeľnú liečbu. Ak bol klient na kúpeľnú liečbu prijatý, prosíme iné osoby aby opustili areál.

 

 • Klient, po príchode do areálu kúpeľov bude nasmerovaný na meranie teploty a vypísanie čestného prehlásenia. Nastúpiť k nám môže len s negatívnym výsledkom (platí od 19. 11. 2020) antigénového testu, nie starším ako 3 dni alebo RT-PCR testu nie starším ako 7 dní. Antigénový test si môže zadarmo urobiť na niektorom z odberných miest zriadených v okresných mestách. Klienti sa môžu preukázať aj potvrdením od lekára, že prekonali v priebehu 90 dní ochorenie Covid-19. Každý klient bude pred prijatím na kúpeľnú liečbu opätovne zadarmo pretestovaný z dôvodu bezpečnosti ostatných ubytovaných klientov a zamestnancov kúpeľov. Výsledok nášho testu slúži len pre potreby prijatia na kúpeľnú liečbu. Ak bude test pozitívny, tak klient nebude prijatý na kúpeľnú liečbu.

 

 • Ak klient prejde vstupným meraním pokračuje na recepciu kúpeľného Domu zdravia, bude ubytovaný a pôjde k ošetrujúcemu lekárovi na vstupnú lekársku prehliadku.

 

 • Každý klient musí mať ochranné rúško alebo ináč chránené horné dýchacie cesty počas celého pobytu v kúpeľoch v interiéri aj exteriéri. Pri vstupe do každej budovy použite prosím dezinfekciu.

 

 • Počas pobytu bude klient usadený v jedálni formou tzv. „krížového sedenia“

 

 • Počas prebiehajúcej kúpeľnej liečby sa klient zdržiava výlučne v areáli kúpeľov. Mimo areálu len so zdravotným pracovníkom. Keďže pohyb klientov je v súčasnej dobe obmedzený, prosíme Vás, aby ste si potrebné veci k Vášmu pobytu zabezpečili vopred. V prípade, že si budete musieť zakúpiť napr. lieky, hygienické potreby alebo niektoré potraviny, tak ich nákup Vám zabezpečíme. Bežnú drogériu, cukrovinky a nápoje si môžete zakúpiť aj priamo u nás na recepcii.

 

 • Počas kúpeľnej liečby nie je možné prijať návštevu.

 

 • V prípade, že sa u Vás prejavujú známky ochorenia, je potrebné okamžite navštíviť zdravotnú sestru, prípadne lekára a informovať ich o tom. Túto oznamovaciu povinnosť majú aj všetci zamestnanci, ktorí majú podozrenie, že klient má zdravotné problémy.

 

 • Naďalej platia všetky opatrenia, ktoré súvisia so zvýšenou dezinfekciou a ochranou zdravia.

 

Žiadame Vás, aby ste dodržiavali všetky opatrenia a správali sa zodpovedne voči ostatným klientom a kolektívu kúpeľov.

 

Situáciu sledujeme a na základe jej vývoja budeme postupne uvoľňovať alebo prijímať ďalšie opatrenia. Sledujte nás, informácie budeme aktualizovať na tejto stránke.

Za dodržiavanie nariadení a opatrení Vám ďakuje kolektív KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka.

Všetko robíme pre Vašu a našu bezpečnosť.

 

Platnosť: od 15. 10. 2020 do odvolania.

_____________________________________________________________________________

archív

7.5. 2020

S veľkým potešením vám oznamujeme, že 14. 5. naše kúpele opäť otvárame 😉 Otvorenie a prevádzka bude samozrejme prebiehať v sprísnenom režime na základe odporúčaní a nariadení štátnych orgánov. Situáciu neustále sledujeme a podľa jej vývoja budeme následne postupovať. Tešíme sa, že opäť zavítate do našich kúpeľov 🙂
Ohľadom kúpeľnej liečby môžete kontaktovať priamo našu prijímaciu kanceláriu:
kupelecks.sk/kontakty

 

16. 3. 2020

Nepodceňujeme situáciu a žiaľ po uvážení aj my zatvárame naše kúpele a prevádzky v areáli až do odvolania a minimálne počas nasledujúcich dvoch týždňov.

 

13. 3. 2020

Aj v našich kúpeľoch pristupujeme k opatreniam, aby sme zamedzili šíreniu koronavírusu. Buďme silní a HLAVNE ohľaduplní k ostatným, počúvajme nariadenia a dodržiavajme ich. Spomaľme, neberme to na ľahkú váhu a keď budeme všetci zodpovední, tak to zvládneme – SPOLOČNE.

 

V KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

sa sprísňujú opatrenia pre elimináciu rizika šírenia ochorenia COVID-19.

 

Prvotné opatrenia sa prijali ešte pred potvrdením prvého prípadu na Slovensku a vzhľadom na situáciu sme pristúpili k rozšíreniu opatrení:

 • až do odvolania sa uzatvára pre verejnosť Kúpeľná reštaurácia
 • verejnosť si nebude môcť zakúpiť liečebné a relaxačné procedúry
 • zákaz návštev ku klientom, ktorí sú v kúpeľoch ubytovaní
 • rušia sa všetky spoločenské aktivity, skupinové sedenia a cvičenia, organizované výlety

Situáciu neustále sledujeme a vykonávame všetky potrebné kroky, aby sme zamedzili šíreniu vírusu:

 • interné nariadenia, opatrenia a postupy
 • zvýšená hygiena spoločných priestorov, dezinfekcia kľučiek, pultov, madiel a pod.
 • k dispozícii sú pri vstupoch do budov stojany s dezinfekčným gélom
 • upozorňujeme klientov na dôsledné dodržiavanie hygieny
 • upozorňujeme klientov, aby sa zdržiavali maximálne v areáli kúpeľov

Ďalšie kroky môžu nasledovať na základe vývoja situácie.

Ďakujeme všetkým za porozumenie

a dodržiavanie stanovených pravidiel a odporúčaní.

Time

October 15 (Thursday) 6:00 - December 31 (Thursday) 23:50

Location

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

4 komentáre

 1. Mária Feriancová 6 mesiacov ago

  Dobrý deň,
  chcem sa opýtať, či otvoríte kúpele na využívanie vašich služieb pre verejnosť v mesiaci júl/2020.
  Ďakujem za odpoveď.
  S pozdravom
  Mária Feriancová

  • KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 6 mesiacov ago

   Dobrý deň, pevne veríme, že v tomto období už áno ale musíme sa riadiť aktuálnymi opatreniami. Budeme sa tešiť ak k tomu dôjde v čo najskoršom čase a Vy budete môcť k nám prísť, tak ako pred pandémiou 😉 Sledujte nás a akonáhle budú nejaké novinky, tak to napíšeme na túto stránku, resp. dáme info aj na náš facebook: https://www.facebook.com/KupeleCervenyKlastorSmerdzonka

 2. Mária Kavčiaková 5 mesiacov ago

  Dobrý deň mali by sme záujem o pobyt rodinnú idylku pre 2 osoby na 4 noci v termíne od 07.9.2020 do 11.9.2020 a chcem sa opýtať či máte voľné izby, Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Kačiaková

  • Author
   KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 5 mesiacov ago

   Dobrý deň, máme radosť, že uvažujete nad pobytom v našich kúpeľoch 😉 Bude Vás kontaktovať naša recepcia.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Vážení klienti,

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka SÚ OTVORENÉ A PRIJÍMAJÚ NOVÝCH KLIENTOV na kúpeľnú liečbu. Nastúpiť k nám môžete len s negatívnym výsledkom (platí od 19. 11. 2020) antigénového testu, nie starším ako 3 dni alebo RT-PCR testu nie starším ako 7 dní. Antigénový test si môžete zadarmo urobiť na niektorom z odberných miest zriadených v okresných mestách. Klienti sa môžu preukázať aj potvrdením od lekára, že prekonali v priebehu 90 dní ochorenie Covid-19. Každý klient bude pred prijatím na kúpeľnú liečbu opätovne zadarmo pretestovaný z dôvodu bezpečnosti ostatných ubytovaných klientov a zamestnancov kúpeľov. Výsledok nášho testu slúži len pre potreby prijatia na kúpeľnú liečbu.

Radi by sme Vás informovali, že KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka poskytujú kúpeľnú liečbu v plnom rozsahu pre klientov zdravotných poisťovní aj samoplatiacich klientov. Pre neubytovaných hostí je vstup do areálu kúpeľov zakázaný. V našich zariadeniach sú platné všetky nariadenia a odporúčania Ústredného krízového štábu SR a Úradu verejného zdravotníctva SR.

OPATRENIA V KÚPEĽOCH
(COVID-19)

Pre viac informácií kliknite tu

X