MEDICAL SPA ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

UNIQUE SPA WITH HISTORY AND TRADITION

More

Health
comes first

More

Perfect Relaxation
and Good health wellbeing

More

Previous

Next

Visit our extraordinary spa and enjoy an unforgettable experience that will make you visit us again.

HEALTH & MEDICAL EXPERTISE

Receive healings of the Pieniny nature and get advice from our health care professionals, modern medical devices, and procedures to help you cure your illness.

SERVICES

Choose from a variety of service choices we offer for individual clients, groups, or families in our beautiful environment.

FREE TIME

Enjoy your free time in the fresh air of Pieniny National Park and participate in remarkable trips of the most glowing and colorful region in Slovakia.

RELAX

Take advantage of lucrative offers and discounted stays. Relax through a range of therapeutic and relaxation treatments provided by our professional medical staff.

Extra

november, 2020

13jan0:0013dec0:00Family Time

13janAll Day13decRomantic Getaways

13janAll Day13decCharms of Nature

13janAll Day13decSenior stay

Events

No Events on The List at This Time

GALLERY

Vážení klienti,

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka SÚ OTVORENÉ A PRIJÍMAJÚ NOVÝCH KLIENTOV na kúpeľnú liečbu. Nastúpiť k nám môžete len s negatívnym výsledkom (platí od 19. 11. 2020) antigénového testu, nie starším ako 3 dni alebo RT-PCR testu nie starším ako 7 dní. Antigénový test si môžete zadarmo urobiť na niektorom z odberných miest zriadených v okresných mestách. Klienti sa môžu preukázať aj potvrdením od lekára, že prekonali v priebehu 90 dní ochorenie Covid-19. Každý klient bude pred prijatím na kúpeľnú liečbu opätovne zadarmo pretestovaný z dôvodu bezpečnosti ostatných ubytovaných klientov a zamestnancov kúpeľov. Výsledok nášho testu slúži len pre potreby prijatia na kúpeľnú liečbu.

Radi by sme Vás informovali, že KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka poskytujú kúpeľnú liečbu v plnom rozsahu pre klientov zdravotných poisťovní aj samoplatiacich klientov. Pre neubytovaných hostí je vstup do areálu kúpeľov zakázaný. V našich zariadeniach sú platné všetky nariadenia a odporúčania Ústredného krízového štábu SR a Úradu verejného zdravotníctva SR.

OPATRENIA V KÚPEĽOCH
(COVID-19)

Pre viac informácií kliknite tu

X