Pobyty

WELLNESS ROMANTIKA

Prekvapte svoju milovanú polovičku romantickým pobytom v kúpeľoch. Doprajte si spoločné nezabudnuteľné zážitky, romantickú večeru pri sviečkach a fľaši sektu, spoločný relax vo wellness centre….

POST COVID POBYT

Prekonali ste nepríjemné ochorenie Covid-19, no ešte stále sa necítite fit? Načerpajte nové sily a vráťte sa späť do bežného života. Pripravili sme pre vás liečebný POST COVID pobyt v krásnej prírode Pienin.

HREJIVÁ ZIMA

Zahrejte sa každodenným vstupom do wellness centra, v ktorom sa skutočne uvoľníte vďaka bazénu, rôznym saunám, jacuzzi a ďalším aktivitám. Príjemne hrejivý pocit v kúpeľoch sa znásobí po prechádzke na čerstvom vzduchu zimnou krajinou najmenšieho národného parku na Slovensku.

JESEŇ ŽIVOTA

Načerpajte čerstvé sily a elán do života pobytom v našich kúpeľoch. Každý deň vstup do wellness centra s bazénom a k tomu masáže, po ktorých si dokonale oddýchnete a zabudnete na každodenné starosti.

RODINNÁ WELLNESS IDYLKA

Povenujte sa svojej drahej polovičke alebo rodine a zažite tú pravú rodinnú idylku. Areál kúpeľov i Pieniny ponúkajú mnoho aktivít a výletov, po ktorých padne určite vhod relax vo wellness centre.

Zrelaxujte

ČARO PIENIN

Zavítajte k nám a doprajte si dokonalý oddych v objatí Pienin. Prijmite dary prírody, ktoré liečia a nadýchajte sa čerstvého vzduchu. Svoje sily zregenerujete využitím procedúr, vo wellness centre, počas prechádzok alebo aktívnym pohybom pri voľnočasových aktivitách v areáli či kúpeľnom parku.

Ubytovanie

Ponorte sa do ríše snov v liečebnom DOME ZDRAVIA***, vo WELLNESS PENZIÓNE*** SMERDŽONKA alebo v romantických DOMČEKOCH, ktoré objíma najmenší národný park na Slovensku. Ubytovanie rôzneho štandardu pre individuálnych cestovateľov, zaľúbené dvojice i rodiny s deťmi.

Vážení klienti,

dovoľujeme si Vás informovať, že areál KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, kúpeľná reštaurácia, liečebno-relaxačné procedúry a wellness centrum sú pre klientov z iného než zdravotného dôvodu v režime Kompletne zaočkovaní a jednotlivé prevádzky sa riadia aktuálnym COVID automatom.

 

AKTUÁLNE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA V KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

X