Ubytovanie

Dom Zdravia

Dom zdravia*** je ubytovanie vyššieho štandardu. V hotelovom type ubytovania sa nachádzajú dvojlôžkové izby, menšie aj rodinné apartmány. Samozrejmosťou je TV so satelitom, trezor, minibar, župan, fén, žehliaca doska a kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a toaleta.

V areáli je hosťom k dispozícii aj 18 domčekov so samostatným vykurovaním a teda s možnosťou celoročného ubytovania, v dvoch rôznych kategóriách:

Kúpeľný DOMČEK (15 domčekov) a Poschodové domčeky (3 domčeky). V rámci typu kúpeľný DOMČEK je jeden bezbariérový.

Kúpeľný DOMČEK

Vychutnajte si pohodu v domčeku, v ktorom sa nachádzajú 2 dvojlôžkové izby a spoločná miestnosť s možnosťou prístelky. K vybaveniu patrí chladnička, rýchlovarná kanvica, TV, telefón a kúpeľňa s toaletou.

Poschodové domčeky

Domček s kapacitou 5 – 7 osôb, kde 5 pevných lôžok sa nachádza na poschodí a v dolnej časti domčeka sa nachádza spoločná miestnosť s gaučom, sprcha a toaleta.

V prípade kúpeľnej liečby sa o možnostiach a cien informujte kontaktovaním našej prijímacej kancelárie. Mimo kúpeľnej liečby môžete využiť ubytovanie u nás už od jednej noci alebo si vyberte niektorý zo zvýhodnených pobytov.

X