Služby

Ubytovanie

Ponorte sa do ríše snov v liečebnom DOME ZDRAVIA*** alebo v romantických DOMČEKOCH, ktoré objíma najmenší národný park na Slovensku. Ubytovanie rôzneho štandardu pre individuálnych cestovateľov, zaľúbené dvojice i rodiny s deťmi.

Gastronómia

Svoje chuťové poháriky pošteklíte na mieste, ktoré dýcha históriou. Pohodlne sa usaďte v prvej murovanej kúpeľnej budove z roku 1884, ktorá sa ako jediná zachovala z pôvodných historických kúpeľov Smerdžonka dodnes. V kúpeľnej REŠTAURÁCII si pochutíte nielen na tradičných jedlách z regiónu, ale aj na kulinárskych špecialitách.

Rodinné stretnutia

Oslávte svoj dôležitý deň v nevšednom prostredí areálu KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, na mieste kde máte niekoľko zaujímavých možností zabaviť sa so svojou rodinou či známymi.

Firemné akcie

Zavítajte k nám a objavte skvelé miesto pre organizáciu pracovného stretnutia, školenia, kongresu, konferencie, workshopu, teambuildingu či firemných športových hier alebo večierkov.

Školské výlety a tábory

Využite unikátnu polohu a rôznorodosť regiónu severného Spiša a Pienin pre zorganizovanie školského výletu. Nezabudnuteľné zážitky, množstvo poznatkov z výletov do okolia, čistý pieninský vzduch, zdravý pohyb v prírode a voľnočasové aktivity priamo v areáli.

Športové sústredenie

Zužitkujte neobyčajné prostredie, čistý vzduch a množstvo príležitostí ako zvýšiť kondíciu a výkonnosť Vášho klubu, oddielu či družstva. Navyše po každom náročnom dni padne určite vhod pre regeneráciu síl absolvovanie liečebných a relaxačných procedúr podávané zdravotníckym personálom.

Športoviská a aktivity

Tematické stretnutie

Naplánujte si formálne i neformálne stretnutie v rámci združenia či komunity u nás.

Komplexné služby

 

Pobyty

Využite lukratívnu ponuku zvýhodnených pobytov.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

X