Znovuotvorenie kúpeľov (COVID-19)

may, 2020

14may(may 14)7:0030jun(jun 30)23:50Znovuotvorenie kúpeľov (COVID-19)od 7.00 hod. KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

more

Event Details

14.5. 2020
aktualizácia 29. 5. 2020

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu a z dôvodu eliminácie rizika šírenia koronavírusu sme v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka prijali tieto opatrenia, ktoré súvisia s príchodom klientov na kúpeľnú liečbu na návrh lekára:

 • Klient po príchode na miesto sa môže pohybovať v areáli a vstupovať do objektov v areáli kúpeľov len samostatne, bez doprovodu inej osoby. Iné osoby, ktoré prišli s klientom a nenastupujú na kúpeľnú liečbu počkajú na parkovisku do doby kým sa nedozvedia či klient bol prijatý na kúpeľnú liečbu. Ak bol klient na kúpeľnú liečbu prijatý, prosíme iné osoby aby opustili areál.

 

 • Klient, po príchode do areálu kúpeľov bude nasmerovaný na meranie teploty a vypísanie čestného prehlásenia. Pri zvýšenej telesnej teplote sa bude opakovať meranie po 5 minútach. Ak teplota ostane nezmenená aj po druhom meraní, tak klient nebude prijatý na kúpeľnú liečbu.

 

 • Ak klient prejde vstupným meraním pokračuje na recepciu kúpeľného Domu zdravia, bude ubytovaný a pôjde k ošetrujúcemu lekárovi na vstupnú lekársku prehliadku.

 

 • Každý klient musí mať ochranné rúško alebo ináč chránené horné dýchacie cesty počas celého pobytu v kúpeľoch pri pohybe v interiéri. V exteriéri bez rúška dodržujte minimálne 5 m odstup od iných osôb. Pri vstupe do budovy použite prosím dezinfekciu.

 

 • Počas pobytu bude podľa možností klient usadený v reštaurácii pri stole sám, maximálne budú pri stole 2 osoby usadené formou tzv. „krížového sedenia“

 

 • Počas prebiehajúcej kúpeľnej liečby sa klient zdržiava v areáli kúpeľov alebo v rámci územia obce Červený Kláštor a v okolitej prírode, výlučne mimo priestorov kde sa stretáva väčšie množstvo ľudí, t. j. reštauračných a pohostinských zariadení, supermarketov, trhovísk, prostriedkov hromadnej dopravy a pod. Keďže pohyb klientov je v súčasnej obmedzený, prosíme Vás, aby ste si potrebné veci k Vášmu pobytu zabezpečili vopred. V prípade, že si budete musieť zakúpiť napr. lieky, hygienické potreby alebo niektoré potraviny, tak ich nákup Vám zabezpečíme. Bežnú drogériu, cukrovinky a nápoje si môžete zakúpiť aj priamo u nás na recepcii.

 

 • Počas kúpeľnej liečby platí zákaz prijímania akýchkoľvek návštev.

 

 • V prípade, že sa u Vás prejavujú známky ochorenia, je potrebné okamžite navštíviť zdravotnú sestru, prípadne lekára a informovať ich o tom. Túto oznamovaciu povinnosť majú aj všetci zamestnanci, ktorí majú podozrenie, že klient má zdravotné problémy.

 

 • Naďalej platia všetky opatrenia, ktoré súvisia so zvýšenou dezinfekciou a ochranou zdravia.

 

Situáciu sledujeme a na základe jej vývoja budeme postupne uvoľňovať alebo prijímať ďalšie opatrenia. Sledujte nás, informácie aktualizujeme na tejto stránke.

 

Za dodržiavanie nariadení a opatrení Vám ďakuje tím KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka.

Všetko robíme pre Vašu a našu bezpečnosť.

 

7.5. 2020

S veľkým potešením vám oznamujeme, že 14. 5. naše kúpele opäť otvárame 😉 Otvorenie a prevádzka bude samozrejme prebiehať v sprísnenom režime na základe odporúčaní a nariadení štátnych orgánov. Situáciu neustále sledujeme a podľa jej vývoja budeme následne postupovať. Tešíme sa, že opäť zavítate do našich kúpeľov 🙂
Ohľadom kúpeľnej liečby môžete kontaktovať priamo našu prijímaciu kanceláriu:
kupelecks.sk/kontakty

 

16. 3. 2020

Nepodceňujeme situáciu a žiaľ po uvážení aj my zatvárame naše kúpele a prevádzky v areáli až do odvolania a minimálne počas nasledujúcich dvoch týždňov.

 

13. 3. 2020

Aj v našich kúpeľoch pristupujeme k opatreniam, aby sme zamedzili šíreniu koronavírusu. Buďme silní a HLAVNE ohľaduplní k ostatným, počúvajme nariadenia a dodržiavajme ich. Spomaľme, neberme to na ľahkú váhu a keď budeme všetci zodpovední, tak to zvládneme – SPOLOČNE.

 

V KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

sa sprísňujú opatrenia pre elimináciu rizika šírenia ochorenia COVID-19.

 

Prvotné opatrenia sa prijali ešte pred potvrdením prvého prípadu na Slovensku a vzhľadom na situáciu sme pristúpili k rozšíreniu opatrení:

 • až do odvolania sa uzatvára pre verejnosť Kúpeľná reštaurácia
 • verejnosť si nebude môcť zakúpiť liečebné a relaxačné procedúry
 • zákaz návštev ku klientom, ktorí sú v kúpeľoch ubytovaní
 • rušia sa všetky spoločenské aktivity, skupinové sedenia a cvičenia, organizované výlety

Situáciu neustále sledujeme a vykonávame všetky potrebné kroky, aby sme zamedzili šíreniu vírusu:

 • interné nariadenia, opatrenia a postupy
 • zvýšená hygiena spoločných priestorov, dezinfekcia kľučiek, pultov, madiel a pod.
 • k dispozícii sú pri vstupoch do budov stojany s dezinfekčným gélom
 • upozorňujeme klientov na dôsledné dodržiavanie hygieny
 • upozorňujeme klientov, aby sa zdržiavali maximálne v areáli kúpeľov

Ďalšie kroky môžu nasledovať na základe vývoja situácie.

Ďakujeme všetkým za porozumenie

a dodržiavanie stanovených pravidiel a odporúčaní.

Time

May 14 (Thursday) 7:00 - June 30 (Tuesday) 23:50

Location

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

2 komentáre

 1. Mária Feriancová 6 dní ago

  Dobrý deň,
  chcem sa opýtať, či otvoríte kúpele na využívanie vašich služieb pre verejnosť v mesiaci júl/2020.
  Ďakujem za odpoveď.
  S pozdravom
  Mária Feriancová

  • KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 4 dni ago

   Dobrý deň, pevne veríme, že v tomto období už áno ale musíme sa riadiť aktuálnymi opatreniami. Budeme sa tešiť ak k tomu dôjde v čo najskoršom čase a Vy budete môcť k nám prísť, tak ako pred pandémiou 😉 Sledujte nás a akonáhle budú nejaké novinky, tak to napíšeme na túto stránku, resp. dáme info aj na náš facebook: https://www.facebook.com/KupeleCervenyKlastorSmerdzonka

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

ZNOVUOTVORENIE KÚPEĽOV
(COVID-19)

Pre viac informácií kliknite tu

X