Prijaté bezpečnostné opatrenia v kúpeľoch (Covid-19)

january, 2021

25janAll Day15marPrijaté bezpečnostné opatrenia v kúpeľoch (Covid-19)od 16.00 hod. KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

more

Event Details

aktualizácia 29. 1. 2021

Vážení hostia,

dovoľujeme si Vás informovať, že v súlade s aktuálnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR a aktuálnou legislatívou sú prírodné, liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka znovu OTVORENÉ pre klientov na základe návrhu lekára.

Záleží nám, aby ste sa u nás cítili bezpečne, preto Vás chceme informovať o opatreniach, ktoré prírodné liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka prijali, aby chránili Vás aj našich zamestnancov.

Klienti kúpeľov

 • Každý nový klient je povinný pri nástupe na liečebný pobyt preukázať sa negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 3 dni alebo dokladom o prekonaní ochorenia COVID-19 nie starším ako 3 mesiace alebo dokladom o zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 aj druhou dávkou vakcíny a od tohto očkovania uplynulo aspoň 14 dní.
 • Pripomíname, že každý klient má možnosť bezplatne sa otestovať v rámci odberných miest. ZOZNAM ANTIGÉNOVÝCH TESTOVACÍCH MIEST
 • Každý klient je pri príchode bezplatne pretestovaný antigénovým testom a je mu odmeraná telesná teplota v špeciálne vytvorenej COVID vrátnici.
 • Pretestovanie počas pobytu a na vlastnú žiadosť je spoplatnené sumou 25 €/test.
 • Dodržiavanie ROR. Rúško je potrebné nosiť po celý čas pobytu v interiéri aj v exteriéri. Odstup minimálne 2 metre. Ruky – časté umývanie mydlom a ich dezinfekcia.
 • Prosím rešpektujte, že počas prebiehajúcej kúpeľnej liečby je potrebné sa zdržiavať výlučne v areáli kúpeľov. Pobyt mimo areál kúpeľov je povolený iba s našim zdravotníckym personálom.
 • Návštevy môžu vstupovať do areálu KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka iba po pretestovaní sa na vrátnici kúpeľov. Cena testu je 25 €. Pohyb návštev s klientom je povolený iba v exteriéri kúpeľov.
 • Ak sa počas pobytu u Vás prejavia známky ochorenia (teplota, problémy s dýchaním, kašeľ), berte prosím ohľad na ďalších hostí a našich zamestnancov a bezodkladne o tom informujte nášho lekára alebo zdravotný personál. V prípade prerušenia kúpeľnej liečby si Váš liečebný pobyt dokončíte v inom termíne.

Zamestnanci

 • Pri nástupe do práce je každému zamestnancovi odmeraná telesná teplota.
 • Pri podozrení na respiračné ochorenie zamestnanec odchádza domov a kontaktuje svojho všeobecného lekára o ďalšom postupe.
 • Pravidelne kontrolujeme dodržiavanie ROR. Rúško je potrebné nosiť po celý čas výkonu práce v interiéri aj v exteriéri. Odstup minimálne 2 metre. Ruky – časté umývanie mydlom a ich dezinfekcia.
 • Zabezpečujeme pravidelné vetranie priestorov a zvýšenú dezinfekciu všetkých dotykových plôch.

 Dodávatelia

 • Vstup do kúpeľov je možný po odmeraní telesnej teploty a pohyb po areáli kúpeľov iba s ochranným rúškom. Odstup minimálne 2 metre. Ruky – časté umývanie mydlom a ich dezinfekcia.
 • Pohyb v priestoroch určených pre hostí a zamestnancov nie je povolený.

Priestory kúpeľov

 • KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, wellness centrum a liečebné procedúry sú dostupné iba pre ubytovaných hostí.
 • Umiestnili sme dezinfekčné stojany pri vstupoch do všetkých spoločných priestorov (recepcia Domu Zdravia, recepcia Wellness penziónu Smerdžonka, zdravotná a liečebná časť, reštaurácia, wellness centrum).
 • Zabezpečujeme pravidelné vetranie priestorov a zvýšenú dezinfekciu všetkých dotykových plôch.
 • Všetky hygienické zariadenia sú vybavené mydlom a papierovými utierkami.
 • Pri platbách na recepcii odporúčame prednostne používať platbu kartou.
 • Výťah smie používať maximálne 1 osoba, s výnimkou členov tej istej domácnosti.

 Izby

 • Upratovanie izieb je v súlade so štandardami ubytovacích zariadení so zvýšenou pozornosťou na dôkladnú dezinfekciu všetkých dotykových plôch.
 • Zabezpečujeme pravidelné vetranie izieb a spoločných priestorov.
 • Všetky textílie z izieb sú prané a žehlené pri vysokých teplotách, aby sa dezinfikovali.
 • Po odchode klienta sa izby upratujú až nasledujúci deň. Noví hostia sa môžu ubytovať minimálne po 24 hodinách a dôkladnej dezinfekcii izby.

Za dodržiavanie nariadení a opatrení Vám ďakuje kolektív KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka.

Všetko robíme pre Vašu a našu bezpečnosť.

Platnosť: od 1. 2. 2021 do odvolania.

Time

January 25 (Monday) - March 15 (Monday)

Location

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

8 komentárov

 1. Mária Feriancová 9 mesiacov ago

  Dobrý deň,
  chcem sa opýtať, či otvoríte kúpele na využívanie vašich služieb pre verejnosť v mesiaci júl/2020.
  Ďakujem za odpoveď.
  S pozdravom
  Mária Feriancová

  • KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 9 mesiacov ago

   Dobrý deň, pevne veríme, že v tomto období už áno ale musíme sa riadiť aktuálnymi opatreniami. Budeme sa tešiť ak k tomu dôjde v čo najskoršom čase a Vy budete môcť k nám prísť, tak ako pred pandémiou 😉 Sledujte nás a akonáhle budú nejaké novinky, tak to napíšeme na túto stránku, resp. dáme info aj na náš facebook: https://www.facebook.com/KupeleCervenyKlastorSmerdzonka

 2. Mária Kavčiaková 9 mesiacov ago

  Dobrý deň mali by sme záujem o pobyt rodinnú idylku pre 2 osoby na 4 noci v termíne od 07.9.2020 do 11.9.2020 a chcem sa opýtať či máte voľné izby, Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Kačiaková

  • Author
   KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 9 mesiacov ago

   Dobrý deň, máme radosť, že uvažujete nad pobytom v našich kúpeľoch 😉 Bude Vás kontaktovať naša recepcia.

 3. Zdenka Velecka 2 mesiace ago

  Máme záujem o pobyt v mesiaci máj,jún. V r.2021. Ako seniori samoplatci… Na 5 noci

  • Author
   KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 2 mesiace ago

   Dobrý deň, teší nás Váš záujem o pobyt v našich kúpeľoch. V najbližšom čase Vás bude kontaktovať naša recepcia 😉

 4. Elena Klčovska 4 dni ago

  Dobre ráno, prosím o informáciu na cestu, pretože po zadaní trasy na vašej stránke sa objavilo “objekt nenájdený”.
  Cesta z Nového Mesta n/váh VLAKOM s prestupom na poslednom úseku na autobus -? v ktorom meste/mieste? do Č. Kláštora kúpeľov- to mi je neznáme. Podávam si Návrh na kúpeľnú liečbu, chodievam do Smrdák, Trenčianskych Teplíc a toho roku by som rada prišla k vám.
  Ďakujem za odpoved. Prajem príjemný deň. Klčovská Elena

 5. Author
  KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 3 dni ago

  Dobré ráno, Vaša cesta k nám môže byť aj iba o jednom prestupe. Z Nového mesta nad Váhom rýchlikom do Popradu a potom cez deň je niekoľko autobusových spojov, ktoré idú priamo do Červeného Kláštora. Autobusová zastávka je bezprostredne pred areálom kúpeľov a volá sa Červený Kláštor – kúpele. Prípadne rýchlikom do PP, potom osobným vlakom do Starej Ľubovne a opäť niekoľko priamych autobusových spojov do kúpeľov. Alebo ešte rýchlikom do PP, autobusom do Spišskej Starej Vsi a potom už je to len nejakých 20 min. ďalším priamym spojom do kúpeľov. Po prezretí stránky http://www.cp.sk sa pri zohľadnení času odchodu a príchodu ako aj celkového času javí výhodná trasa: Nové mesto nad Váhom – Poprad rýchlikom, potom z Popradu do Hniezdneho autobusom a ešte jeden prestup na autobus v Hniezdnom do Červeného Kláštora: https://cp.hnonline.sk/vlakbusmhd/spojenie/prehled/?p=Fyb5SSWpsOpvwJW5EAADWxsfTedkxGJ2:Qh8lCPHcAqFm1voE1W4sbupEJLKWh1zi1OrM:6MRDK:WdPE46algbiHJDnS5c7GAEGgW:Gcwj9hcBXpZGtJWlKaZ3KxLMOFaDrRPtl51C:CAKFEIxOThNVpVvOkaciMfSvOF7mT7hRYauQyZp02Mw–

  Prajeme Vám krásny deň a sme veľmi radi, že zavítate do našich kúpeľov 😉

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka poskytujú aj POST COVID pobyty

Vážení klienti, dovoľujeme si Vás informovať, že v súlade s aktuálnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR je možné absolvovať POST COVID pobyty.

POST COVID pobyt môžete absolvovať v našich kúpeľoch na základe výnimky, ktorá platí pre: Prírodné liečebné kúpele alebo kúpeľné liečebne na vykonanie liečebných procedúr na základe návrhu lekára.

Bližšie informácie a rezervácie pobytov na prijem@kupelecks.sk, 0914 338 825

Liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka ako zdravotnícke zariadenie naďalej poskytujú kúpeľnú liečebnú starostlivosť a ambulantnú kúpeľnú liečebnú starostlivosť v rámci pobytov hradených plne alebo čiastočne z verejného zdravotníctva. Pobyt v kúpeľoch môžete absolvovať aj ako samoplatca v indikáciách, ktoré kúpele liečia alebo zakúpením špeciálneho POST COVID pobytu ale len na základe návrhu lekára.

ZREGENERUJ!

Prírodné liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka na základe ROZHODNUTIA MZ SR č. 15642-191/2020/ŠKK prevádzkujú PRÍRODNÉ LIEČEBNÉ KÚPELE a poskytujú ÚSTAVNÚ a AMBULANTNÚ KÚPEĽNÚ STAROSTLIVOSŤ v indikačných skupinách:

I. Onkologické choroby (súvisiace s V. a X.)
IV. Choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou (IV/4)
V. Netuberkulózne choroby dýchacích ciest
IX. Duševné choroby
X. Kožné choroby
XII. Choroby z povolania

AKTUÁLNE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA V KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

X