Prijaté bezpečnostné opatrenia v kúpeľoch (Covid-19)

january, 2021

25janAll Day15mayPrijaté bezpečnostné opatrenia v kúpeľoch (Covid-19)od 16.00 hod. KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

more

Event Details

aktualizácia 29. 1. 2021

Vážení hostia,

dovoľujeme si Vás informovať, že v súlade s aktuálnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR a aktuálnou legislatívou sú prírodné, liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka znovu OTVORENÉ pre klientov na základe návrhu lekára.

Záleží nám, aby ste sa u nás cítili bezpečne, preto Vás chceme informovať o opatreniach, ktoré prírodné liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka prijali, aby chránili Vás aj našich zamestnancov.

Klienti kúpeľov

 • Každý nový klient je povinný pri nástupe na liečebný pobyt preukázať sa negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 3 dni alebo dokladom o prekonaní ochorenia COVID-19 nie starším ako 3 mesiace alebo dokladom o zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 aj druhou dávkou vakcíny a od tohto očkovania uplynulo aspoň 14 dní.
 • Pripomíname, že každý klient má možnosť bezplatne sa otestovať v rámci odberných miest. ZOZNAM ANTIGÉNOVÝCH TESTOVACÍCH MIEST
 • Každý klient je pri príchode bezplatne pretestovaný antigénovým testom a je mu odmeraná telesná teplota v špeciálne vytvorenej COVID vrátnici.
 • Pretestovanie počas pobytu a na vlastnú žiadosť je spoplatnené sumou 25 €/test.
 • Dodržiavanie ROR. Rúško je potrebné nosiť po celý čas pobytu v interiéri aj v exteriéri. Odstup minimálne 2 metre. Ruky – časté umývanie mydlom a ich dezinfekcia.
 • Prosím rešpektujte, že počas prebiehajúcej kúpeľnej liečby je potrebné sa zdržiavať výlučne v areáli kúpeľov. Pobyt mimo areál kúpeľov je povolený iba s našim zdravotníckym personálom.
 • Návštevy môžu vstupovať do areálu KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka iba po pretestovaní sa na vrátnici kúpeľov. Cena testu je 25 €. Pohyb návštev s klientom je povolený iba v exteriéri kúpeľov.
 • Ak sa počas pobytu u Vás prejavia známky ochorenia (teplota, problémy s dýchaním, kašeľ), berte prosím ohľad na ďalších hostí a našich zamestnancov a bezodkladne o tom informujte nášho lekára alebo zdravotný personál. V prípade prerušenia kúpeľnej liečby si Váš liečebný pobyt dokončíte v inom termíne.

Zamestnanci

 • Pri nástupe do práce je každému zamestnancovi odmeraná telesná teplota.
 • Pri podozrení na respiračné ochorenie zamestnanec odchádza domov a kontaktuje svojho všeobecného lekára o ďalšom postupe.
 • Pravidelne kontrolujeme dodržiavanie ROR. Rúško je potrebné nosiť po celý čas výkonu práce v interiéri aj v exteriéri. Odstup minimálne 2 metre. Ruky – časté umývanie mydlom a ich dezinfekcia.
 • Zabezpečujeme pravidelné vetranie priestorov a zvýšenú dezinfekciu všetkých dotykových plôch.

 Dodávatelia

 • Vstup do kúpeľov je možný po odmeraní telesnej teploty a pohyb po areáli kúpeľov iba s ochranným rúškom. Odstup minimálne 2 metre. Ruky – časté umývanie mydlom a ich dezinfekcia.
 • Pohyb v priestoroch určených pre hostí a zamestnancov nie je povolený.

Priestory kúpeľov

 • KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, wellness centrum a liečebné procedúry sú dostupné iba pre ubytovaných hostí.
 • Umiestnili sme dezinfekčné stojany pri vstupoch do všetkých spoločných priestorov (recepcia Domu Zdravia, recepcia Wellness penziónu Smerdžonka, zdravotná a liečebná časť, reštaurácia, wellness centrum).
 • Zabezpečujeme pravidelné vetranie priestorov a zvýšenú dezinfekciu všetkých dotykových plôch.
 • Všetky hygienické zariadenia sú vybavené mydlom a papierovými utierkami.
 • Pri platbách na recepcii odporúčame prednostne používať platbu kartou.
 • Výťah smie používať maximálne 1 osoba, s výnimkou členov tej istej domácnosti.

 Izby

 • Upratovanie izieb je v súlade so štandardami ubytovacích zariadení so zvýšenou pozornosťou na dôkladnú dezinfekciu všetkých dotykových plôch.
 • Zabezpečujeme pravidelné vetranie izieb a spoločných priestorov.
 • Všetky textílie z izieb sú prané a žehlené pri vysokých teplotách, aby sa dezinfikovali.
 • Po odchode klienta sa izby upratujú až nasledujúci deň. Noví hostia sa môžu ubytovať minimálne po 24 hodinách a dôkladnej dezinfekcii izby.

Za dodržiavanie nariadení a opatrení Vám ďakuje kolektív KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka.

Všetko robíme pre Vašu a našu bezpečnosť.

Platnosť: od 1. 2. 2021 do odvolania.

Time

January 25 (Monday) - May 15 (Saturday)

Location

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

10 komentárov

 1. Mária Feriancová 12 mesiacov ago

  Dobrý deň,
  chcem sa opýtať, či otvoríte kúpele na využívanie vašich služieb pre verejnosť v mesiaci júl/2020.
  Ďakujem za odpoveď.
  S pozdravom
  Mária Feriancová

  • KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 12 mesiacov ago

   Dobrý deň, pevne veríme, že v tomto období už áno ale musíme sa riadiť aktuálnymi opatreniami. Budeme sa tešiť ak k tomu dôjde v čo najskoršom čase a Vy budete môcť k nám prísť, tak ako pred pandémiou 😉 Sledujte nás a akonáhle budú nejaké novinky, tak to napíšeme na túto stránku, resp. dáme info aj na náš facebook: https://www.facebook.com/KupeleCervenyKlastorSmerdzonka

 2. Mária Kavčiaková 11 mesiacov ago

  Dobrý deň mali by sme záujem o pobyt rodinnú idylku pre 2 osoby na 4 noci v termíne od 07.9.2020 do 11.9.2020 a chcem sa opýtať či máte voľné izby, Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Kačiaková

  • Author
   KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 11 mesiacov ago

   Dobrý deň, máme radosť, že uvažujete nad pobytom v našich kúpeľoch 😉 Bude Vás kontaktovať naša recepcia.

 3. Zdenka Velecka 4 mesiace ago

  Máme záujem o pobyt v mesiaci máj,jún. V r.2021. Ako seniori samoplatci… Na 5 noci

  • Author
   KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 4 mesiace ago

   Dobrý deň, teší nás Váš záujem o pobyt v našich kúpeľoch. V najbližšom čase Vás bude kontaktovať naša recepcia 😉

 4. Elena Klčovska 2 mesiace ago

  Dobre ráno, prosím o informáciu na cestu, pretože po zadaní trasy na vašej stránke sa objavilo “objekt nenájdený”.
  Cesta z Nového Mesta n/váh VLAKOM s prestupom na poslednom úseku na autobus -? v ktorom meste/mieste? do Č. Kláštora kúpeľov- to mi je neznáme. Podávam si Návrh na kúpeľnú liečbu, chodievam do Smrdák, Trenčianskych Teplíc a toho roku by som rada prišla k vám.
  Ďakujem za odpoved. Prajem príjemný deň. Klčovská Elena

 5. Rudolf Hurban 2 mesiace ago

  Pri liečbe odporúčanej lekárom sú pacienti po jednom na izbe?

  • KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 2 mesiace ago

   Dobrý deň prajeme,
   v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka môžete využiť možnosť byť aj sám na izbe – za poplatok, ktorý je aktuálne v mesiaci marec v akciovej cene.
   Štandardne pri akejkoľvek kúpeľnej liečbe sú klienti ubytovávaní v dvojlôžkových izbách, no môžu si zakúpiť samostatnú izbu. V kúpeľoch dodržiavame prísne protiepidemiologické opatrenia a okrem iného všetci, ktorí k nám prichádzajú nielenže musia mať negatívny test, ale sú opätovne pretestovaní aj v samotných kúpeľoch.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka poskytujú aj POST COVID pobyty

Vážení klienti, dovoľujeme si Vás informovať, že v súlade s aktuálnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR je možné absolvovať POST COVID pobyty.

POST COVID pobyt môžete absolvovať v našich kúpeľoch na základe výnimky, ktorá platí pre: Prírodné liečebné kúpele alebo kúpeľné liečebne na vykonanie liečebných procedúr na základe návrhu lekára.

Bližšie informácie a rezervácie pobytov na prijem@kupelecks.sk, 0914 338 825

Liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka ako zdravotnícke zariadenie naďalej poskytujú kúpeľnú liečebnú starostlivosť a ambulantnú kúpeľnú liečebnú starostlivosť v rámci pobytov hradených plne alebo čiastočne z verejného zdravotníctva. Pobyt v kúpeľoch môžete absolvovať aj ako samoplatca v indikáciách, ktoré kúpele liečia alebo zakúpením špeciálneho POST COVID pobytu ale len na základe návrhu lekára.

ZREGENERUJ!

Prírodné liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka na základe ROZHODNUTIA MZ SR č. 15642-191/2020/ŠKK prevádzkujú PRÍRODNÉ LIEČEBNÉ KÚPELE a poskytujú ÚSTAVNÚ a AMBULANTNÚ KÚPEĽNÚ STAROSTLIVOSŤ v indikačných skupinách:

I. Onkologické choroby (súvisiace s V. a X.)
IV. Choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou (IV/4)
V. Netuberkulózne choroby dýchacích ciest
IX. Duševné choroby
X. Kožné choroby
XII. Choroby z povolania

AKTUÁLNE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA V KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

X