Aktuálne opatrenia a ponuka pobytov v kúpeľoch (COVID-19)

january, 2021

25jan(jan 25)16:0015feb(feb 15)23:50Aktuálne opatrenia a ponuka pobytov v kúpeľoch (COVID-19)od 16.00 hod. KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

more

Event Details

aktualizácia 25. 1. 2021

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sú od 1.2.2021 znovu otvorené.

Vážení klienti, dovoľujeme si Vás informovať, že v súlade s aktuálnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR a aktuálnou legislatívou sú prírodné, liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka znovu otvorené.

Od 1.2.2021 KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka prijímajú nových klientov na liečebné pobyty v plnom rozsahu pre klientov zdravotných poisťovní aj samoplatiacich klientov.

 • Príchod do kúpeľov s negatívnym testom nie starším ako 3 dni

Každý nový klient je povinný pri nástupe na liečebný pobyt preukázať sa negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 3 dni alebo dokladom o prekonaní ochorenia COVID-19 nie starším ako 3 mesiace alebo dokladom o zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19 aj druhou dávkou vakcíny a od tohto očkovania uplynulo aspoň 14 dní.

Pripomíname, že každý klient má možnosť bezplatne sa otestovať v rámci odberných miest.

ZOZNAM ANTIGÉNOVÝCH TESTOVACÍCH MIEST

Pri príchode bude každý jeden klient bezplatne otestovaný z dôvodu bezpečnosti ostatných ubytovaných klientov a zamestnancov kúpeľov. V prípade, že klient má záujem o pretestovanie počas pobytu na vlastnú žiadosť, cena testovania je 25 €.

 • Každý klient musí nosiť ochranné rúško alebo ináč chránené horné dýchacie cesty počas celého pobytu v kúpeľoch v interiéri aj exteriéri. Pri vstupe do každej budovy používajte prosím dezinfekciu a dodržiavajte odstup 2 m.
 • Počas prebiehajúcej kúpeľnej liečby sa klient zdržiava výlučne v areáli kúpeľov. Mimo areálu len so zdravotným pracovníkom. Keďže pohyb klientov je v súčasnej dobe obmedzený, prosíme Vás, aby ste si potrebné veci k Vášmu pobytu zabezpečili vopred. V prípade, že si budete musieť zakúpiť napr. lieky, hygienické potreby alebo niektoré potraviny, tak ich nákup Vám zabezpečíme. Bežnú drogériu, cukrovinky a nápoje si môžete zakúpiť aj priamo u nás na recepcii.
 • Návštevy majú vstup do areálu KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka povolený iba po pretestovaní na vrátnici kúpeľov. Cena testu je 25 €. Pohyb návštev s klientom je možný iba v exteriéri kúpeľov.
 • V prípade, že sa u Vás prejavujú známky ochorenia, je potrebné okamžite kontaktovať zdravotnú sestru, prípadne lekára a informovať ich o tom.

Za dodržiavanie nariadení a opatrení Vám ďakuje kolektív KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka.

Všetko robíme pre Vašu a našu bezpečnosť.

Platnosť: od 1. 2. 2021 do odvolania.

Time

January 25 (Monday) 16:00 - February 15 (Monday) 23:50

Location

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

6 komentárov

 1. Mária Feriancová 8 mesiacov ago

  Dobrý deň,
  chcem sa opýtať, či otvoríte kúpele na využívanie vašich služieb pre verejnosť v mesiaci júl/2020.
  Ďakujem za odpoveď.
  S pozdravom
  Mária Feriancová

  • KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 8 mesiacov ago

   Dobrý deň, pevne veríme, že v tomto období už áno ale musíme sa riadiť aktuálnymi opatreniami. Budeme sa tešiť ak k tomu dôjde v čo najskoršom čase a Vy budete môcť k nám prísť, tak ako pred pandémiou 😉 Sledujte nás a akonáhle budú nejaké novinky, tak to napíšeme na túto stránku, resp. dáme info aj na náš facebook: https://www.facebook.com/KupeleCervenyKlastorSmerdzonka

 2. Mária Kavčiaková 7 mesiacov ago

  Dobrý deň mali by sme záujem o pobyt rodinnú idylku pre 2 osoby na 4 noci v termíne od 07.9.2020 do 11.9.2020 a chcem sa opýtať či máte voľné izby, Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Kačiaková

  • Author
   KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 7 mesiacov ago

   Dobrý deň, máme radosť, že uvažujete nad pobytom v našich kúpeľoch 😉 Bude Vás kontaktovať naša recepcia.

 3. Zdenka Velecka 2 týždne ago

  Máme záujem o pobyt v mesiaci máj,jún. V r.2021. Ako seniori samoplatci… Na 5 noci

  • Author
   KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka 2 týždne ago

   Dobrý deň, teší nás Váš záujem o pobyt v našich kúpeľoch. V najbližšom čase Vás bude kontaktovať naša recepcia 😉

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sú od 1.  2. 2021 znovu otvorené.

Vážení klienti, dovoľujeme si Vás informovať, že v súlade s aktuálnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR a aktuálnou legislatívou sú prírodné, liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka znovu otvorené.

Od 1. 2. 2021 KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka prijímajú nových klientov na liečebné pobyty v plnom rozsahu pre klientov zdravotných poisťovní aj samoplatiacich klientov.

OPATRENIA A PONUKA POBYTOV V KÚPEĽOCH

Pre viac informácií kliknite tu

X