Darčekové poukážky

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY S VÄČŠOU MOŽNOSŤOU VÝBERU A VÄČŠÍM PRIESTOROM PRE VAŠE OSOBNÉ VENOVANIE

Naše darčekové poukážky prinášajú na prednej strane veľký priestor na Vaše venovanie alebo vyznanie. Zároveň predĺžite o kúsok moment prekvapenia, keďže obdarovaný si nájde svoj darček (pobyt, procedúry alebo hodnotu) až po otvorení darčekovej poukážky.

Predná strana:

Vnútro darčekovej poukážky:

jedinečné DARČEKOVÉ POUKÁŽKY s vlastným venovaním

Vám vytvoríme na mieru. Na poukážku vytlačíme text podľa Vášho želania a tým sa stane darček osobnejší, milší, vtipnejší… Je len na Vás akým venovaním chcete potešiť svojich milovaných či blízkych.

Predná strana:

Vnútro darčekovej poukážky:

Naša darčeková poukážka sa hodí na každú príležitosť či už ide o blahoželanie k meninám, k narodeninám, k životnému jubileu, k výročiu, k zvláštnej príležitosti počas roka alebo na uzmierenie 🙂

Predná strana:

Vnútro darčekovej poukážky:

Darčekovú poukážku Vám vytvoríme v akejkoľvek hodnote (od 10 €) vhodné pre obdarovaných, ktorí si sami zvolia aké služby využijú alebo ich prekvapíte a vyberiete im niektorý z našich pobytov. Darovať môžete aj konkrétne liečebné a relaxačné procedúry alebo kozmetické procedúry, či extra zvýhodnené permanentky.

Predná strana:

Vnútro darčekovej poukážky:

 


Túto špeciálnu Darčekovú poukážku Vám podľa možností vieme vytvoriť aj na počkanie (platí počas pracovných dní, o možnostiach vytvorenia na počkanie sa informujte na recepcii DOMU ZDRAVIA alebo na recepcii DOMČEKOV.

Darčekovú poukážku si môžete objednať na:

recepcia1@kupelecks.sk (ak je darčeková poukážka vystavená na pobyt s ubytovaním v DOME ZDRAVIA, na procedúry či už vlastným výberom alebo prostredníctvom permanentky alebo na sumu s čerpaním v DOME ZDRAVIA)

recepcia2@kupelecks.sk (ak je darčeková poukážka vystavená na pobyt s ubytovaním v kúpeľných DOMČEKOCH alebo na sumu s čerpaním v kúpeľnej REŠTAURÁCII)

Nezabudnite napísať Vaše venovanie, ktoré na danú poukážku vytlačíme.

Jedinečnú darčekovú poukážku vytvorenú podľa Vášho želania si môžete po objednávke vyzdvihnúť osobne v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka:

  • na recepcii v DOME ZDRAVIA,
  • na recepcii DOMČEKOV a reštaurácie,
  • alebo Vám ju zašleme poštou po úhrade na účet.

Zadná strana poukážky obsahuje pečiatku a podpis, číslo darčekovej poukážky, dátum vystavenia.
Darčeková poukážka je platná 1 rok od dátumu vystavenia.

X